Aanmelden

03 235 40 21

Uitvaartcentra

Antwerpen

Antwerpen

Te Boelaarlei 100
2140 Borgerhout
03 235 40 21
Schilde

Schilde

Turnhoutsebaan 492
2970 Schilde
03 309 43 25

Servicepunten

Wij zijn aanwezig in verschillende randgemeenten in Antwerpen.
Op deze manier staan we dichter bij de getroffen families.

Servicepunt Merksem

Lambrechtshoekenlaan 163
2170 Merksem

  • Dinsdag
    09:00 - 17:00
  • Woensdag
    09:00 - 13:00
  • Donderdag
    09:00 - 17:00

Servicepunt Antwerpen - Zuid

Kasteelpleinstraat 35
2000 Antwerpen

  • Dinsdag
    13:30 - 17:00
  • Woensdag
    13:30 - 17:00
  • Donderdag
    13:30 - 17:00

Servicepunt Wommelgem

Sint-Damiaanstraat 10a
2160 Wommelgem

  • Dinsdag
    9:00 - 12:00
  • Woensdag
    9:00 - 12:00
  • Donderdag
    9:00 - 12:00

Bijhuizen


Oud Huis Heiremans

Sint-Janstraat 9
2140 Borgerhout

Heiremans Borsbeek

de Robianostraat 102
2150 Borsbeek

Marschang Zoersel

Halle-dorp 85
2980 Zoersel (Halle)

Geyskens Malle

Antwerpsesteenweg 252
2390 Malle

Bogaers Antwerpen-Zuid

Kasteelstraat 47
2000 Antwerpen

Heiremans Deurne

Ruggeveldlaan 734
2100 Deurne

Heiremans Wommelgem

Sint-Damiaanstraat 11
2160 Wommelgem

Geyskens Schilde

Turnhoutsebaan 197
2970 Schilde

Geyskens Antwerpen

Turnhoutsebaan 72
2140 Borgerhout

Heiremans Borgerhout

Laar 13
2140 Borgerhout

Marschang Merksem

Lambrechtshoekenlaan 163
2170 Merksem

Geyskens Brecht

Brugstraat 89
2960 Sint-Job-in-'t-Goor

Bogaers Antwerpen

Kasteelpleinstraat 35
2000 Antwerpen
  • Jef Bogaers
    Jef Bogaers

    Neem contact op

    Jef Bogaers jef@uitvaartcentrum.be

    We hebben uw bericht ontvangen , wij contacteren u zo snel mogelijk terug

  •  David de Klerk
    David de Klerk

    Neem contact op

    David de Klerk david.deklerk@uitvaartcentrum.be

    We hebben uw bericht ontvangen , wij contacteren u zo snel mogelijk terug

  • Sanne Umans
    Sanne Umans

    Neem contact op

    Sanne Umans sanne@uitvaartcentrum.be

    We hebben uw bericht ontvangen , wij contacteren u zo snel mogelijk terug

  • Olivier Coumans
    Olivier Coumans

    Neem contact op

    Olivier Coumans olivier@uitvaartcentrum.be

    We hebben uw bericht ontvangen , wij contacteren u zo snel mogelijk terug

  • Kathy Wellens
    Kathy Wellens

    Neem contact op

    Kathy Wellens kathy@uitvaartcentrum.be

    We hebben uw bericht ontvangen , wij contacteren u zo snel mogelijk terug

  • Greet Vlug
    Greet Vlug

    Neem contact op

    Greet Vlug boekhouding@uitvaartcentrum.be

    We hebben uw bericht ontvangen , wij contacteren u zo snel mogelijk terug

  • Wendy Torfs
    Wendy Torfs

    Neem contact op

    Wendy Torfs wendy.torfs@uitvaartcentrum.be

    We hebben uw bericht ontvangen , wij contacteren u zo snel mogelijk terug

  •  Debbie Vissers
    Debbie Vissers

    Neem contact op

    Debbie Vissers debbie@uitvaartcentrum.be

    We hebben uw bericht ontvangen , wij contacteren u zo snel mogelijk terug

  • Titte Marschang
    Titte Marschang

    Neem contact op

    Titte Marschang titte.marschang@uitvaartcentrum.be

    We hebben uw bericht ontvangen , wij contacteren u zo snel mogelijk terug

  • Eddy Heiremans
    Eddy Heiremans

    Neem contact op

    Eddy Heiremans eddy@uitvaartcentrum.be

    We hebben uw bericht ontvangen , wij contacteren u zo snel mogelijk terug

  • Benjamien Heiremans
    Benjamien Heiremans

    Neem contact op

    Benjamien Heiremans benjamien@uitvaartcentrum.be

    We hebben uw bericht ontvangen , wij contacteren u zo snel mogelijk terug