Aanmelden

Versterk ons team

Geef jij jezelf graag voor anderen?

Bij uitvaartcentrum.be draait alles om mensen een waardig afscheid te geven. Vaak in moeilijke en emotionele omstandigheden zorgen we ervoor dat alles netjes en sereen verloopt. In deze moderne tijd is het begrip ‘begrafenisondernemer’ immers zeer uitgebreid.

We geven vorm aan een afscheid en trachten het hele gebeuren zo persoonlijk mogelijk te maken.

Voor de uitvaartcentra in Schilde en Borgerhout zijn we opzoek naar iemand die duidelijk ons team kan versterken in de begeleiding en uitvoering van de uitvaartplechtigheden.

 

Als uitvaartconsulent word je een van onze regisseurs. Je bent de contactpersoon voor de nabestaanden vanaf het eerste contact tot na de uitvoering van de plechtigheid. Je luistert naar de nabestaanden, denkt mee en adviseert om het afscheid zo mooi mogelijk te maken. Als uitvaartconsulent begeleid je niet enkel in de administratie, maar je neemt ook je verantwoordelijkheid bij de uitvoering in een aula of kerk. Je communiceert met je collega’s zodat deze op de hoogte zijn van de afspraken die je hebt gemaakt.

 

 

Je profiel:

Bij voorkeur heb je een opleiding gehad tot begrafenisondernemer of heb je voldoende ervaring.

Je beschikt minstens over een A2 diploma

Je beschikt over rijbewijs type B

Je hebt voeling met mensen en biedt een rustige vorm van troost

Je kan plannen en organiseren en je bent niet bang van korte deadlines

Je kan vlot overweg met Mac OS, grafische en audiovisuele toepassingen

Je bent niet bang om door te werken of in het weekend paraat te staan voor de nabestaanden.

Je hebt een zeer goede mondelinge en schriftelijke kennis van het Nederlands.

Kennis van Frans en Engels is zeker een pluspunt

Je woont in de regio Antwerpen of Voorkempen

 

 

Omkadering:

Je komt terecht in een toonaangevend familiebedrijf in de sector, met een duidelijke visie. Onze infrastructuren zijn uiterst modern uitgerust en bieden een rustige, efficiënte werkomgeving. Je wordt gesteund in wat je doet en gestuurd indien nodig.

 

Opleiding:

Je krijgt een interne opleiding waardoor je duidelijkheid krijgt in onze visie. Beginnen doe je met een startersloon en een contract van bepaalde duur. Heb je onze visie onder de knie en draai je goed mee in het team? Dan bieden we je een mooi contract aan voor onbepaalde duur waarbij we rekening houden met je vakkennis en motivatie.

 

 

Ben je er van overtuigd dat jij de persoon bent die we zoeken?

Aarzel niet en stuur je CV, motivatiebrief en foto per mail naar jobs@uitvaartcentrum.be

of per post naar Uitvaartcentrum.be, t.a.v. de zaakvoerder, Te Boelaarlei 100, 2140 Borgerhout